Mikropigmentace vlasů je unikátní imitace vlasů

Mikropigmentace vlasů neboli scalp micro pigmentation (SMP) je unikátní imitace vlasů pomocí dokonalého kosmetického tetování, které pomůže změnit život všem těm, kteří trpí alopecií – částečné, nebo úplné ztrátě vlasů a to díky mnoha faktorům. (geneticky dědičné vypadávání vlasů, nadměrný stres, aj)

Procedura tetovaných vlasů – mikropigmentace vlasů je vhodná pro všechny muže, ale i pro ženy s řídkými a delšími vlasy. Díky této speciální technice lze zamaskovat jizvy po různých úrazech, operacích, transplantaci vlasů a jiné poruchy ve vlasové části.

Spoustu mužů i žen se vystavují stresu kvůli řídnutí a vypadávání vlasů, což se podepisuje na jejich sebevědomí. Pokud je toto váš případ, můžete si být jistý, že SMP je pro vás báječná příležitost, jak si změnit život k lepšímu. Jde o neinvazivní a dostupné řešení, jak získat zpět svoje sebevědomí a zbavit se nepříjemného pocitu. Účinek je okamžitý a celý proces nevyžaduje dlouhé období pro zotavení.

Všechny procedury mikropigmentace vlasů je nutné aplikovat od certifikovaného a zkušeného profesionála, který vám pomůže vytvořit přirozený vzhled vaší nové vlasové linie a také vybere správný odstínu pigmentu, aby se co nejlépe smísil s vašimi stálými vlasy.

Skvělé výsledky mikropigmentace vlasů 

Níže můžete vidět výsledky práce zkušeného performera Romana Zástěry z prestižní SMP Clinic v Praze.

www.smpclinic.cz

UKÁZKA – Před mikropigmetací vlasů – zdroj: smpclinic.cz
UKÁZKA – Po mikropigmentaci vlasů – zdroj: smpclinic.cz

Jak dlouho trvá mikropigmentace vlasů

Celkově záleží na rozsáhlosti vypadaných vlasů. Obecně nejčastějším příkladem je pokrytí celé horní části hlavy, poté se procedura rozděluje většinou do 3 – 4 sezení v rozmezí 10 – 14 dnů. Každé sezení trvá zhruba 3 hodiny. Na prvním sezení se aplikuje tzv. vlasový stín a základ. Rozdíl uvidíte okamžitě. U druhého sezení vidíme, jak se tetování uchytilo a zahojilo, případně přidáváme tmavší odstín – vyplňují a zahušťují se volná a zbylá místa. Poslední sezení už je většinou v rámci korekce, kdy si hrajeme s jednotlivými detaily.

Jak dlouho mikropigmentace vydrží

SMP se provádí speciálním mikropigmentem, který vydrží 2 až 3 roky. Poté se začne samovolně vytrácet a postupně blednout. Záleží také, jak se o něj dotyčný stará. (např. vyvarovat se nadměrnému slunečnému záření, používání opalovacího krému, dostatečná hydratace pokožky)

Mikropigment je navržen speciálně tak, aby se neustále nechal udržovat přidáváním nových mikro-teček, které začínají mizet a můžete tak zachovat kvalitu odstínu pigmentu a takzvaného ”Fresh looku”.


Mikropigmentace vlasů Praha
SMP Clinic Rezidence Šafránka
Kukulova 24
169 00 Praha 6 – Břevnov

Mikropigmentace vlasů Tábor
SMP Clinic
Údolní 2997,
390 02 , Tábor

Telefon
+420 773 224 899

E-mail
info@smpclinic.cz