Zahradní party se vším komfortem

Chcete ochromit své přátele nebo obchodní partnery? Uspořádejte zahradní párty pod širým nebem. Pozvěte své blízké, kolegy a přátele k sobě na zahradu a překvapte je svou kreativitou. Máme pro vás fajn tipy od specializovaného e-shopu TENTino.cz , jak uspořádat dokonalou zahradní párty!

Pořádná grilovačka

K zahradní party patří grilování, a když už gril budete „rozehřívat“, co takhle naplánovat na něm rovnou vytvořit co nejvíce pokrmů? Předkrmy, maso i bezmasá jídla, všechno lze připravit tak, aby se dodělávaly postupně. Kupte více druhů masa nebo klidně jen jeden, ale naložte jej různými způsoby, abyste měli aspoň tři odlišné příchutě. Ugrilované maso pak nakrájejte na tenké plátky a nechte hosty ochutnávat. Nejen, že tento způsob pomalého pojídání je zdravější a zábavnější, ale předchází i nepříjemnému přejídání. Zároveň tak zamezíte množství zbytků a náročnému úklidu. Uvidíte také, že vám bude stačit menší množství masa, než jste původně zamýšleli.

Nezapomeňte na vegetariány

Jako předkrm i jako hlavní jídlo můžete ugrilovat různé druhy sýrů. Nejčastěji se využívají sýry hermelínového typu nebo třeba chutný oštiepok. Variace grilované zeleniny a žampiónů jistě potěší všechny vegetariány i vegany. Pro snadnou manipulaci můžete využít grilovací pánev , která je kromě všech druhů sporáků vhodná i na gril, nebo na domácí flambování. Na pánvi pak nakrájenou zeleninu či žampiony jednoduše rozprostřete, ochutíte, zakápnete olivovým olejem a orestujete.

Osvěžení a nápoje

Domácí limonády jsou stále modernější a je o ně velký zájem. Pořiďte si kvalitní ovocný či bylinkový sirup a zřeďte ho s perlivou vodou. Do džbánku s limonádou pak ještě vhoďte pár koleček čerstvého citronu nebo pomeranče, které dotvoří plnou chuť a zvýrazní svěžest nápoje. Nakonec ozdobte snítkou mátky nebo meduňky. S dezertem na závěr si nemusíte lámat hlavu. V letních vedrech bohatě stačí vychlazený meloun nakrájený na plátky.

Kvalitní party stan

Při jeho výběru party stanu myslete hned na několik věcí. První je velikost, která se odvíjí od toho, kolik místa máte na zahradě i kolik lidí většinou na párty zvete. Někomu stačí menší velikost 3×3 nebo 3×6 metrů, jiný se neobejde bez prostorného stanu o velikosti 6×12 metrů. Druhou věcí je kvalitní nepromokavý a přitom prodyšný materiál, ze kterého je stan vyroben. Jen tak bude pobyt venku v nepříznivém počasí nebo prudkém slunci příjemný. Důležité jsou rovněž bočnice stanu chránící vás i hosty před průvanem.

Společnost TENTino s.r.o. působí na našem trhu déle jak 20let. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, kvalitní osvětlení, látkové dekorace a vybavení party stanu vhodným nábytkem. TENTino s.r.o. vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními referencemi zákazníků.