nevidany-kousek:-tiger-woods-trefil-odpalem-micek-do-kapsy-divaka

Nevídaný kousek: Tiger Woods trefil odpalem míček do kapsy diváka

author
1 minute, 54 seconds Read

Nevídaný kousek: Tiger Woods trefil odpalem míček do kapsy diváka; Zdroj foto: Reuters

Legendární sportovec se minulý víkend na hřišti v Pacific Palisades v průběhu třetího kola postavil k odpalu na 13. jamce. Jeho driver zasáhl míček, který se ovšem stáčel jinam, než by si Woods přál. 

Pak začalo hledání, kde vlastně balonek přistál. Jaké bylo překvapení, když se našel v oblečení jednoho z fanoušků.

„Předchozí dva dny jsem Tigera sledoval a věděl jsem, že bude mířit doprava. Takže jsem říkal všem těm chlapům kolem mě: Tiger to trefí sem. Pak odpálil a nikdo nevěděl, kam to šlo. A najednou se podívám a měl jsem v kapse takovou bouli. Právě tam mi míček spadl, ani jsem nevěděl jak,“ líčil divák.

S rozhodčími a Woodsem pak probírali, jestli se nijak nehnul z místa, a odkud má tedy vítěz patnácti turnajů kategorie major pokračovat.

S nadšeným fanouškem pak slavný golfista prohodil pár slov. „Kdybych mohl, posunul bych míček do výhodnější pozice,“ smál se divák.

Sedmačtyřicetiletý Woods, jehož nadace turnaj v rezidenční čtvrti Los Angeles pořádala, skončil při prvním startu od loňského července na děleném 45. místě.

Pro bývalou světovou jedničku, která při nehodě v roce 2021 málem přišla o nohu, šlo o první start od loňského července.

„Moje série pokračuje,“ připomněl Woods, že ani při dvanáctém startu na vlastním turnaji nevyhrál. „Ale zlepšuju se a mířím správným směrem. Nicméně to celé bylo náročnější, než jsem dával najevo,“ uvedl.

Na turnaji vzbudil jeden z nejbohatších sportovců světa rozruch i kauzou s dámským tamponem, který dal tajně do ruky spoluhráči Justinu Thomasovi.

Klání nakonec vyhrál Španěl Jon Rahm, jenž se díky třetímu letošnímu triumfu na okruhu PGA vrátil na první místo světového žebříčku.


Pokračovat ve čtení

Podobné články