pecotic-na-turnaji-atp-kosi-hvezdy,-kdyz-si-odskoci-z-prace.-sef-me-pustil,-libuje-si

Pecotič na turnaji ATP kosí hvězdy, když si odskočí z práce. Šéf mě pustil, libuje si

author
1 minute, 23 seconds Read

Pecotič na turnaji ATP kosí hvězdy, když si odskočí z práce. Šéf mě pustil, libuje si; Zdroj foto: ČTK

Pecotič před dvěma týdny uhrál jen tři gamy v úvodním kole challengeru v Clevelandu, na Floridě ale zvládl dvě kola kvalifikace a poté překvapivě i první zápas v samotném turnaji. Životní vítězství aktuálně 784. hráče světa sledoval z hlediště i šéf jeho firmy, jenž je dlouholetým přítelem jeho slovenského kouče Dominika Hrbatého.

„Odešel jsem dnes brzy z práce. Šéf mě pustil, musel jsem napsat e-mail celému svému týmu. Budu ale muset požádat o další volný den na zítřek,“ uvedl s úsměvem Pecotič.

Rodák z Bělehradu dosáhl v roce 2015 na své žebříčkové maximum 206. místo. Následně kvůli komplikacím po operaci břicha dočasně tenisu nechal a začal studovat na Harvard Business School, kde znovu objevil lásku ke hře. Minulý měsíc Pecotič reprezentoval Chorvatsko na premiérovém ročníku United Cupu a nyní si poprvé zahrál na turnaji ATP Tour.

„Rozhodně jsem nečekal, že vyhraju, na druhou stranu jsem do zápasu nešel s tím, že určitě prohraju. Díval jsem se na to realisticky. Hrajete proti bývalému členovi Top 10 s množstvím tenisových zkušeností a skvělým servisem. Ale věděl jsem, že pokud dodržím ty dva tři herní systémy, které jsem si připravil, tak budu mít šanci,“ uvedl Pecotič, jehož v druhém kole čeká čtvrtý americký soupeř za sebou Marcos Giron.


Pokračovat ve čtení

Podobné články